wtorek, grudzień 12, 2017
Polish Bulgarian English Greek Hungarian Italian Turkish

   

Projekt "Poznaję, badam, wiem": podsumowanie

W środę, 26 czerwca 2013r, tuż przez zakończeniem roku szkolnego 2012/ 2013 odbyła się w zabrzańskiej siedzibie Wyższej Szkoły Technicznej przy ul. Park Hutniczy 3 - 5 konferencja, podsumowująca dwuletnią pracę szkół w projekcie Wydziału Oświaty, realizowanym przez miasto Zabrze pod nazwą "Poznaję, badam, wiem". Dwunastka była jednym z gimnazjów, które wzięło w niej udział!

Czytaj więcej...

Pozdrowienia z Brukseli

alt

W środę, 12 czerwca, uczniowie, biorący w naszej szkole udział w projekcie "Poznaję, badam, wiem", wyjechali na wycieczkę do Brukseli. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które podczas podróży zrobił Tomek Turczyk, uczeń klasy 2b!

~uk~

Paris, Paris - wspomnienie

alt

7 maja grupa uczniów naszej szkoły z różnych klas, w sumie 47 osób - w ramach projektu "Poznaję, badam, wiem" - udała się na trzydniową wycieczkę do Paryża pod opieką mgr Aliny Dudek, mgr Ewy Pasternak oraz pani Aleksandry Śmigieli. Byli z nami także uczniowie Gimnazjum nr 16 w Zabrzu.

Czytaj więcej...

Paris, Paris... Galeria zdjęć

alt

W kwietniu oraz w maju uczniowie naszej szkoły, biorący udział w projekcie "Poznaję, badam, wiem", wyjechali na trzydniową wycieczkę do Paryża. Zapraszamy do obejrzenia galerii fantastycznych zdjęć z ich pobytu w stolicy Francji autorstwa ucznia klasy 2a, Mateusza Cybulskiego!

~uk~

Pozdrowienia z Paryża

alt

Już wkrótce!


zdjęcie: Mateusz Cybulski, kl. 2a

~uk~

Strona 1 z 2