wtorek, grudzień 12, 2017
Polish Bulgarian English Greek Hungarian Italian Turkish

   

Nasz Comenius - włoskie wyróżnienie

Projekt Comenius "I am a child, I want to be recognized", realizowaliśmy w latach 2011 - 2013: informacje o nim, nasze zdjęcia z wyjazdów i dzienniki uczniów można znaleźć w zakładce Comenius.

Teraz na stronie włoskiej Agencji Narodowej można również znaleźć artykuł na temat naszego projektu, napisany przez koordynatorkę ze szkoły I.S.I.S.S. E. Mattei w Casercie, Marię Giovannę de Maio - dostępny pod tym linkiem (wersja włoska).

Czytaj więcej...

Lato w Cieszynie

W pewien letni, wakacyjny piątek, 19 lipca 2013r., trójka uczniów z naszej szkoły: Oskar Bendlin, Roksana Bruździńska i Rafał Błażyca pod opieką nauczycielek: mgr Urszuli Klimaszewskiej, koordynatorki projektu oraz mgr Małgorzaty Leszczyńskiej, w ramach programu Comenius i naszego projektu "I am a child, I want to be recognized", wyjechali na jeden dzień do Cieszyna.

Czytaj więcej...

Piknik Comenius na sportowo

W piątek, 21 czerwca 2013r., odbył się w naszej szkole wyjątkowy piknik: w ramach podsumowania dwuletniej pracy uczniów i nauczycieli w projekcie Comenius, przygotowaliśmy dla wszystkich poczęstunek, połączony z prezentacją materiałów z wyjazdów, krótki seans filmowy oraz atrakcje sportowe, wykorzystujące wspaniałą, letnią pogodę za murami szkoły.

Czytaj więcej...

Przeżyjmy to jeszcze raz: Grease

alt

Podczas naszego pikniku z Comeniusem (21 czerwca) uczniowie oraz nauczyciele zobaczyli między innymi film z Debreczyna, przygotowany przez naszych bułgarskich przyjaciół: wystawialiśmy tam w międzynarodowej obsadzie (Polska, Niemcy, Włochy i Grecja) współczesną wersję musicalu "Grease".

Czytaj więcej...

Welcome to Greece! Nad morzem...

alt

Czy można być w Grecji i nie zobaczyć morza...? W sobotę, podczas naszego ostatniego dnia pobytu na Bałkanach, pojechaliśmy najpierw zobaczyć niesamowitą jaskinię Alistrati, a potem w pewne urokliwe miejsce, znajdujące się... nad brzegiem Morza Egejskiego.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 12