wtorek, grudzień 12, 2017
Polish Bulgarian English Greek Hungarian Italian Turkish

   

Dzień Projektu

dzien projektu

Tradycją naszej szkoły stało się, że na początku czerwca ma miejsce Dzień Projektu. W tym roku szkolnym uczniowie 5 dnia ostatniego miesiąca roku szkolnego zaprezentowali pięć projektów edukacyjnych, które wykonali w grupach pod kierunkiem nauczycieli.

Pani Agnieszka Słota i pani Małgorzata Leszczyńska opiekowały się uczniami, którzy realizowali dwa projekty: Maraton Pisania Listów oraz Nasze miasto oczami nastolatkówProjekt Unijny Ewerest przygotowany został przez Ewelinę i Oliwię z klasy 1B pod opieką pani dyrektor Elżbiety Kucner. Uczennice klasy 3A /Sandra Dębicka i Sandra Gorzkuła/ pod okiem pani Jolanty Sobczyk metodą quillingu wykonały aniołka. Natomiast cała klasa 2A realizowała projekt z języka angielskiego.  Do projektu przystąpiło ośmioro uczniów. Ich zadaniem było wykonanie książki kucharskiej w języku angielskim. Miały znaleźć się w niej przepisy na ulubione potrawy uczniów. Największą popularnością cieszyły się pizza i naleśniki. Projekt został pomyślnie zaliczony. Pani Iwona Podobińska, opiekun projektu, ma nadzieję, że chociaż jeden przepis skończy na talerzu.

Zapraszamy do galerii, której autorem jest Elżbieta Kucner

~rcich~